Close

संचालक समिति

Mr. Suresh Lal Shrestha scaled

श्री सुरेश लाल श्रेष्ठ
अध्यक्ष
नियुक्ति मिति: 19.03.2077

Mr. Prabhu Krishna Shrestha scaled

श्री प्रभु कृष्ण श्रेष्ठ​
संचालक
नियुक्ति मिति: 19.03.2077

Mr. Rajesh Lal Shrestha scaled

श्री राजेश लाल श्रेष्ठ
संचालक
नियुक्ति मिति: 19.03.2077

Mr. Rajan Krishna Shrestha scaled

श्री राजन कृष्ण श्रेष्ठ
संचालक
नियुक्ति मिति: 19.03.2077

Mr. Balram Shrestha scaled

श्री बलराम श्रेष्ठ
संचालक
नियुक्ति मिति: 19.03.2077

Mr. Mahendra Bahadur Shrestha scaled

श्री महेन्द्र बहादुर श्रेष्ठ
संचालक
नियुक्ति मिति: 19.03.2077

Jasmine BOD

श्री जेसमिन हाडा बज्राचार्य​
स्वतन्त्र संचालक
नियुक्ति मिति: 19.03.2077

कार्यकारी

Bishwo Timila
बिश्व राम तिमिला

प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
नियुक्ति मिति: 22.09.2076

Shadew Tiwari
श्री सहदेव तिवारी

नायव प्रमुख कार्यकारी अधिकृत
st@picl.com.np
सम्पर्क: 4513543 Ext:111
नियुक्ति मिति: 01.03.2052

Deependra Raj Gauram
श्री दीपेन्द्र राज गौतम

नायव महा प्रबन्धक
deependra@picl.com.np
सम्पर्क:  4513543 Ext: 309
नियुक्ति मिति: 29.02.2051

Kabita Joshi
श्रीमती कबिता जोशी

प्रमुख- संचालन अधिकृत (प्रमुख-पुनर्बीमा)
kjoshi@picl.com.np
सम्पर्क: 4513543 Ext: 122
नियुक्ति मिति: 29.03.2051

Rajesh Shrestha
श्री राजेश प्रसाद श्रेष्ठ

प्रमुख- सू. प्र.
rajesh_415259@picl.com.np
सम्पर्क: 4513543 Ext: 151
नियुक्ति मिति: 01.03.2051

Sarala Prasai
श्रीमती सरला प्रसाइ

प्रमुख- अण्डरराइटिङ्ग
sarala@picl.com.np
सम्पर्क: 4513543 Ext: 175
नियुक्ति मिति: 17.11.2051

Bharat Sunam
श्री भरत गोपाल चन्द्र सुनम

प्रमुख- मानव संशाधन
bharat.sunam@picl.com.np
सम्पर्क: 4513543 Ext: 137
नियुक्ति मिति: 27.11.2075

Rohini Karmacharya
श्रीमती रोहिणी कर्माचार्य

प्रमुख- दावी
rohini@picl.com.np
सम्पर्क: 4513543 Ext: 141
नियुक्ति मिति: 01.01.2053

Bigyan Bikram Shah
श्री बिज्ञान बिक्रम शाह

प्रमुख- बजार रणनिती
bigyan@picl.com.np
सम्पर्क: 4513543 Ext: 174
नियुक्ति मिति: 01.04.2056

Padam Thapa
श्री पदम बहादुर थापा

प्रमुख – लेखा तथा वित्तीय​ शाखा
padam@picl.com.np
सम्पर्क: 4513543 Ext. 121
नियुक्ति मिति: 01.04.2072